VIDMANTAS JAŽAUSKAS

TEISĖS IR SĄLYGOS

1. Privatumo politika

Jūsų asmens duomenys yra tvarkomi šiais tikslais:

  • Meno kūrinio pristatymo bei popardaviminio kliento aptarnavimo tikslu. Vardas, pavardė, adresas, elektroninio pašto adresas ir telefono numeris saugomi 3 metus po paskutinio užsakymo.
  • Tiesioginės rinkodaros tikslu. Tvarkomi duomenys - El. pašto adresas. Sutinkama gauti rinkodaros medžiaga - įvedus savo el. pašto adresą kontaktai skiltyje ir paspaudus "prenumeruoti". Neužsisakius naujienlaiškio, asmens duomenys rinkodaros tikslu nėra tvarkomi. Klientas turi teisę savo sutikimą bet kada atšaukti, paspaudęs nuorodą, esančią kiekviename jazauskas.lt siunčiamame elektroniniame laiške, taip pat susisiekus su jazauskas.lt elektroniniu paštu arba telefonu.

2. Jazauskas.lt duomenų apsaugos įsipareigojimas

  • Jazauskas.lt įsipareigoja saugoti jūsų privatumą. Interneto svetainės privatumo apsaugos pareiškime išdėstyta, kokią informaciją ir kaip kaupiame, kam ją naudojame ir kaip apsaugome.
  • Klientas suteikia teisę jazauskas.lt rinkti, valdyti, tvarkyti ir saugoti savo asmens duomenis tokiais tikslais, kaip numatyta jazauskas.lt privatumo politikoje. Klientas turi teisę atšaukti savo leidimą jazauskas.lt rinkti, valdyti ir tvarkyti jo asmens duomenis, reikalauti panaikinti asmens duomenis. Sutikimo rinkti, valdyti ir tvarkyti Kliento asmens duomenis davimas ar atšaukimas galioja tik į priekį.